אנחנו מאמינים שכל מפגש עם קהל צריך להיות חוויה מעוררת השראה ובעלת משמעות. אנחנו חיים בעידן של כלכלת החוויות, שבו אנשים מוכנים להשקיע זמן וכסף עבור חוויה. כולם כבר מבינים את חשיבותה של החוויה ואת היתרונות שלה אל מול מוצר (חוויה יכולה להמשיך ולחיות לנו בראש הרבה אחרי שהנאה ממוצר נגמרת). אם בעבר היה מקובל להגיד ש- Content is King, אנחנו מאמינים שחוויה היא המלכה האמיתית. יצירת חוויה מחייבת מעשה קוסמות שכולל הבנה ומיפוי של צורכי הקהל, יכולות פיתוח תוכן והפיכתו לחוויה, התחשבות במגבלות השטח, היכרות עם תחושות, רגשות ומגע בממשק שלהם עם חוויה.
חברת שלומית עצבה מתמחה בבניית מהלכים כוללים, שבמרכזם חוויית תוכן בעלת ערך. חוויה זו ממקסמת את המשאבים ואת  המסרים של הלקוח - מרכזי מבקרים, חברות עסקיות, רשויות מקומיות, אתרי תיירות ופנאי או כל גוף אחר שמבקש לפתח את חוויית המבקר שלו ובעצם את המפגש שלו עם קהל. צורת החשיבה ותהליכי העבודה שלנו מפגישים בין צורך של קהל ומוטיבציית הביקור שלו ובין צורכי הלקוח, מסריו ויעדיו, כאשר פונקציית המטרה היא הערך המוסף למבקר שיהפוך אותו לשגריר.
Edutainment
כדי להשיג חוויה נטו אפשר לנסוע ברכבת הרים. כדי להשיג תוכן נטו אפשר לחפש מידע בוויקיפדיה. אנחנו מאמינים בשילוב בין השניים. אנחנו יודעים לתת פתרונות מגוונים משלב התכנון האסטרטגי והייעוץ, דרך אוצרות וניהול פרויקטים בתחום תוכן וחוויה מורכבים ועד פיתוח מוצרי חוויה עם חשיבה וירידה לפרט הקטן ביותר.
חוויית מבקר 360
חוויית מבקר טובה מתחילה ונגמרת בבית. העולם הדיגיטלי משולב במפגש הפיזי, וקהל היעד שלנו כלל אינו רואה שוני 
בין שני סוגי החוויה. המעטפת שאנו מציעים משפרת את חוויית המבקר עוד בטרם פגש במקום הפיזי, ומאפשרת לו
להפוך להיות שגריר גם אחרי הביקור.
שלומית עצבה ברנע
מומחית לחוויית מבקר ויזמית תוכן, המתמחה באוצרות תוכן יצירתי למרכזי מבקרים, למרחבים ציבוריים, לתערוכות ולפרויקטים בתחום ההסברה והשיווק באמצעות תוכן מספר סיפור. אשת תוכן וקריאייטיב שתפיסת הפעילות שלה מבוססת על עקרונות ה-Edutainment המאפשרת להפוך תוכן לחוויה אינטראקטיבית, רגשית וזכירה. בשנים האחרונות פיתחה שיטה מוכחת למקסום חוויה והשבחת מרחבים דרך PLACEMAKING. בעלת MA בניהול מוסדות תרבות מהאוניברסיטה העברית בירושלים, כותבת ויוזמת תערוכות בתחום התוכן והתרבות. בעשור האחרון שלומית מלווה ארגוני מגזר שלישי, משרדי ממשלה, חברות מסחריות ורשויות מקומיות ביצירה של מוקדי פעילות מעבירי מסר ורבי משתתפים.